Máte citlivé děti a procházíte či vás teprve čekají zásadní životní změny?

 

Máte strach, jak je děti přijmou?

Nebo vás žádná změna nečeká, ale cítíte se vzdáleni od svých dětí a toužíte jim být blíže?

Stále hledáte způsob, jak rozvázat komunikaci se svým dítětem?

Sama jsem se svými dětmi úspěšně prošla velké množství životních změn jako stěhování, příchod sourozence či nástup a změna školky.


JAK SE MI TO POVEDLO?

Našla jsem si cestu, která mi pomáhá lépe porozumět potřebám svých dětí a na které zůstávám stále v blízkosti jejich duší.

Na cestě v životě s dětmi jsem si našla RITUÁLY. Jsou to OKAMŽIKY, PO KTERÝCH JSME SI ZASE O NĚCO BLÍŽ A VZÁJEMNÁ BLÍZKOST A POHODA JE CÍTIT V CELÉM DOMĚ.

Je vašim přáním zažít tu blízkost a pohodu s dětmi také?  Pojďme se společně podívat, jak na to.

Jmenuji se Gábina Cikánková a jsem máma dvou dětí. Dvou citlivých křehkých duší, jedna citlivější, druhá více pohodová. I ta má vedle nich zjemnila a ukotvila se.

Dnes jsem máma, která si věří. Mezi obrovským množstvím informací a rad,  jsem si našla svůj směr, který se mi líbí a vyhoje nám všem. 

A tak sdílím své zkušenosti, jak něžně sytit potřebu lásky a bezpečí těch nejmenších, třeba právě pomocí rituálů.

S prvním dítětem jsem nevěděla, že bych nás všechny měla lépe na změny připravit. Změny prostě přicházely, čekala jsem, že vše půjde přirozeně samo. Ale až s odstupem několika měsíců jsem viděla negativní dopad změn na své dcerce. Tenkrát jsem tedy začala hledat cesty, jak se lépe na změny připravit.  A tak jsem objevila rituály. Zjišťovala si informace, zkoušela a hlavně viděla, jak se po nich do dětských očí zase vrací radost, smích a klid.

A proto i vás chci provést světem něžných rituálů pro naše nejmenší a vytvořila jsem pro vás eBook:

RITUÁLY NEJEN PRO DĚTSKOU DUŠI

Objevte se mnou kouzlo nevšedních rituálů (nejen) pro hladké přijetí změn v životě s dětmi

V eBooku naleznete odpovědi na otázky:

 • Co je to vůbec rituál?
  Pokud stále nemáte jasnou představu o tom, co si pod pojmem rituál představit, podíváme se blíže, co to znamená.
 • Proč?
  Detailně rozebereme důvod, proč rituál uspořádat. Na své vlastní zkušenosti vám vysvětlím, proč jsme s rituály začali my.
 • Kdy?
  Jaké jsou příležitosti k rituálům? I o tom se dočteme a díky tomu lépe pochopíme, v jakých situacích rituál uspořádat.
 • Jak?
  A zejména dostanete konkrétní návod, jakým způsobem rituál vést a budete tak ihned připraveni k vyzkoušení si svého vlastního rituálu.

Věřím v magickou moc rituálů s dětmi. Vím, jak významně tyto chvilky upevňují pouto mezi mnou a mými dětmi.

Záleží mi na tom, aby každé dítě bylo zahrnuto pozorností, láskou a něhou. 

Proto vám eBook RITUÁLY NEJEN PRO DĚTSKOU DUŠI představuji za:

249 Kč

Rituály nemusí být pouze pro vyhraněnou skupinu lidí. Mohou se stát součástí každé rodiny, která chce prohlubovat a upevňovat svůj vztah k dětem.

Právě pro vás, pro každou mámu (i tátu), jsem sepsala vše, co jsem posbírala při rituálech se svými dětmi a poskytuji vám:

 • KOMPLETNÍ průvodce rituálem, který ušetří váš čas, protože v něm naleznete vše, co potřebujete k uspořádání rituálu
 • ŘEŠENÍ v případě, že hledáte další způsob, jak zahrnout děti něhou
 • DALŠÍ MOŽNOST, jak v dětech posílit pocit, že jsou milovány
 • TIP NA CHVÍLE, ve kterých i vy můžete nalézt klid v duši v případě, když se rituálům otevřete

Reference

Naše dcerka (4,5 roku) je hodně citlivá, změny přijímala vždy těžko, dlouho jí trvalo si na nové situace zvyknout. Hledala jsem způsoby, jak jí pomoci, až se mi dostal do rukou tento ebook s rituály. Hned večer jsme si sedly a jen spolu zkusily pomocí rituálu přivítat jejího sourozence, jehož příchod pro ní snadný nebyl. To malé "tajemno", které jsme si v kruhu připravily jí pomohlo se otevřít. Byl to velmi silný zážitek a dcera se hned druhý den zeptala, kdy si další rituál uděláme. Tento ebook je skvělým pomocníkem pro všechny životní změny, větší či menší.
Luckamáma dvou dětí a majitelka dětské herny, www.veselykralicek.cz
Rituály mě pohladily na duši. Je škoda, že jsem je neměla v ruce už dřív. Mám úžasnou citlivou 4-letou holčičku a rituály spolu děláme nějak intuitivně od jejích 2 let. Postupně z nich děláme čím dál více magické chvilky. Věřím, že rituály mají velký smysl v dnešní době, aby se člověk rozloučil se starým a přivítal nové. Děkuji za krásné inspirace, jak připravit rituál pro děti a pomoct jim Praktické příklady, co říkat, mi moc pomohly a určitě je vyzkouším. V září měníme školku, takže mám v plánu udělat rituál podle Gabči. Ebook mě oslovil i po grafické stránce, příjemně mě naladil na duchovno a magii přítomného okamžiku.
Libuše Holámáma na mateřské, www.libusehola.cz
E-book mě velmi překvapil. Je úžasný, hladivý a nádherně směruje k vytvoření krásných okamžiků s našimi dětmi. Mnoha rodičům dá bezesporu mnoho odpovědí a posilní láskyplné vazby s dětmi. Velmi krásně, srozumitelně a přehledně napsané. Rozhodně doporučuji a srdečně za něj děkuji.
Radana Třešňáková Kolcováwww.pramensvetla.cz
Děkuji za e-book. Moc se mi líbí téma rituálů. Myslím, že rituály mají opravdu smysl nejen pro děti, protože vytváří pocit sounáležitosti. Je to jedna z věcí, co drží pohromadě rodinu nebo jinou skupinu lidí. Pro děti to znamená jistotu, že ví kam patří, za každé situace. V textu je fajn i konkrétní návod na rituál, který je možné poupravit dle situace. Moc se mi líbil návrh na rituály spojené s přírodou. Určitě doma vyzkoušíme!
Linda, máma 3leté holčičky
Rituály jsem přečetla na jeden nádech, vše, co píšeš má velikou hloubku, osobně to teď, po narození miminka, moc oceňuji. Zkušenost není přenositelná, na řadu věcí si člověk musí přijít sám, ale co děláš moc pomáhá a těším se na další pokračování.
Lenkamáma na mateřské

S eBookem navíc získáte dvě bonusové kapitoly v hodnotě 99 Kč  zdarma:

I. TVOŘENÍ PAMĚTNÍCH LISTŮ

Chcete v dětech ještě více podpořit uchování hezkých vzpomínek?

Načerpejte inspiraci, jak na to!

II. TIPY NA SEZÓNNÍ RITUÁLY

Prožili jste s dětmi krásné letní prázdniny a moc se vám nechce do proudu povinností?

Nebo se vám každý rok těžko smiřuje s přicházející zimou? 

Právě proto pro vás mám dva konkrétní postupy na sezónní rituály, při kterých učíme děti přijímat proměnu přírody a učíme je pozorovat, co se děje uvnitř nás samotných a pojmenovávat tak své emoce a myšlenky.

Možná ještě váháte, protože si myslíte, že:

 • rituály nejsou nic pro vás, přijde vám to příliš ezoterické a vy přitom stojíte pevně nohama na zemi?

Naprosto tomu rozumím, i já jsem ještě před šesti lety žádné rituály nedělala. Nejsem šaman, který věří v kouzelnou moc. Nejsem ani člověk, který se spoléhá, že vše obstará vesmír.

Jsem pouze máma, která hledala cesty, jak dosytit své děti láskou a bezpečím. A nejen to se mi podařilo právě při našich rituálech. Jsem přesvědčená, že tyto chvilky jsou opravdu pro každého. 

Protože jsou o nás a našich potřebách. Nevadí, že nemáte žádnou zkušenost s rituály ani že vám to dosud nebylo blízké. Pokud jste dočetli až sem, věřím, že vás na tom něco láká. A PRÁVĚ PROTO BĚŽTE A ZKUSTE SI TO!

Rituály se mohou stát součástí dní každé rodiny, která chce prohlubovat a upevňovat svůj vztah s dětmi.

 • že se stačí podívat na internet? V dnešní době tam přeci najdete vše.

Ano, můžete zkusit podívat se na internet, informací o rituálech tam najdete spousty. Ale mě se nepodařilo najít žádnou, která by tenkrát vyhovovala mým potřebám. Nepodařilo se mi najít žádnou informaci ohledně rituálu pro běžné situace v životě s dětmi. Nehledala jsem přechodové rituály, ke kterým najdete spousty knih a odkazů. 

A proto v eBooku najdete to, co není na internetu běžně k nahlédnutí - mou osobní zkušenost a průběh rituálu tak, ja se osvědčil nám.

NAVÍC SE NEMUSÍTE BÁT, ŽE SI KOUPÍTE NĚCO, CO NIKDY NEVYUŽIJETE.

Záleží mi na vaši spokojenosti a na tom, aby byl eBook užitečným průvodcem vašich rituálů. 

Pokud po jeho přečtení zjistíte, že toto není ta cesta, kterou chcete vyzkoušet, nabízím vám 100% garanci vrácení peněž do 14 dní od zakoupení.

A TAK  NECHTE OKOLNÍ SVĚT ZA DVEŘMI A PLNĚ SE SOUSTŘEĎTE NA SEBE A SVÉ DÍTĚ. 

PRÁVĚ TADY A TEĎ.

Klikněte na tlačítko „Koupit ebook“ a na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje. E-book vám přijde e-mailem v pdf poté, co se objeví úhrada na mém účtu.

A pak už jen vychutnávejte tu sílu okamžiku. To nádherné spojení, které vznikne mezi vámi a dítětem. Určitě tam bude. Vím to. A pokud vás cokoliv v souvislosti s eBookem napadne, napište mi na email nezna.mama@gabrielacikankova.cz.
Gábina